12. mistrovství Evropy v Rogainingu
27. - 28. června 2015 Česká Republika

  • »
  • Otevřené Mistrovství Evropy a Mistrovství České republiky v rogainingu

Fotky

První várku fotek najdete ve Facebook galerii.

Nakreslete svoje postupy a podívejte se, jaké volby zvolili vaši soupeři.

Na odkazu níže trasy všech týmů podle kategorií. Přidejte k nim svoje postupy. Buď je naklikejte nebo nahrajte jako GPX záznam.

Děkujeme!

http://play-map.com/event.php?id=119

Výsledky

Zveřejnili jsme předběžné výsledky.

Mapa ke stažení

Mapu ve formátu jpg si můžete stáhnout tady

Vybrané týmy poběží s GPS

GPS trackerVybrané týmy poběží s GPS, která bude zaznamenávat jejich pohyb. Týmům to v orientaci nijak nepomůže, protože krabička nemá žádný displej. Z "nachytaných" dat pak připravíme analýzu postupů těch nejlepších. A když dnes večer přemůžeme techniku, budete moci týmy sledovat online. Odkaz na sledování přidáme k této zprávě. Nechceme dopředu prozradit umístění kontrol.

Pro samotné závodníky to neznamená žádnou komplikaci. GPS je lehká, nicotná a dáme vám ji již zapnutou při vstupu do startovního koridoru (přijďte prosím včas). Vy si ji dáte do batůžku, ideálně někam navrch. A v cíli nám GPS opět odevzdáte. Děkujeme za spolupráci. 

Seznam týmů s GPS

Doporučujeme objednat si stravování

Centrum závodu je kouzelné. A také odlehlé. Je zde pouze jedna restaurace, k dispozici nebudou žádné obchody nebo stánky s jídlem. Doporučujeme si do středy 10. června objednat jídlo v hotelu U Pralesa nebo se spolehnout na vlastní kulinářský kumšt. 

Objednávky jídla posílejte na entries@erc2015.cz ve formátu: Název týmu – počet jednotlivých jídel – celková cena, způsob platby. Jídelní lístek od pátku do neděle a možnosti platby najdete v aktualizovaném Rozpise.

Jdeme do toho s LUCIFEREM!

LuciferDalším partnerem závodu se staly české čelovky LUCIFER, které jsou ideální volbou na  závody, při kterých potřebujete, aby vám světlo vydrželo svítit na slušný výkon (400 lumenů) celou noc, občas si přisvítili v dohledávce na plné pecky (až 1600 lumenů) a uprostřed noci vám někde nekleklo. Kluci co ho vyvinuli a vyrábí, s ním sami závodí, což je ta nejlepší záruka spolehlivosti. Světlo bude možné si vyzkoušet nebo koupit i na místě. 

Závod podpoří Inov-8!

Inov-8Máme velkou radost, že náš závod podpoří firma Inov-8. Sami jejich vybavení používáme, nikdy nás nezklamalo a jejich pohled na smysl sportovního vybavení natřikrát podtrháváme. "Ať už běháte kvůli dosažení těch nejlepších výsledků nebo vás to prostě "jen" hrozně baví, je důležité, aby běžecká výbava sedla a nijak neotravovala." 

 

Druhá vlna přihlášek končí v pátek 15 . května.

V pátek končí druhá vlna přihlášek pro 24 a 12 hodinovku. Rozhodující pro levnější startovné je termín přihlášení. Zaplatit pak můžete do pěti pracovních dní. Hlaste se.

Hotel je plný

Hotel v centru závodů je plně rezervovaný. Proto už nemůžeme přijímat žádné další rezervace. V kempu, který není nutné rezervovat, bude místa dost.