12. mistrovství Evropy v Rogainingu
27. - 28. června 2015 Česká Republika

  • »
  • Otevřené Mistrovství Evropy a Mistrovství České republiky v rogainingu

Platby za první vlnu přihlášek akceptujeme do 6. dubna

První vlna přihlášek skončila 31. března. Čas na zaplacení ještě pár dní máte, na platbu čekáme do 6. dubna. Doporučujeme s tím ale příliš neotálet, v bankách se přes víkend nenadřou.

Ukázka mapy

Hlavní kartograf Milan Borovička se podělil o část mapy, abyste chytli slinu, jak chutná mapařina to bude. Pro lepší čitelnost mapy jsme se rozhodli použít barvy podle vzoru skandinávských map. Bílá barva značí les, žlutá louky a pole. Výškopis je hnědou barvou, vodstvo  modře. Černá barva je pro komunikace a elektrické vedení. Budovy jsou šedé.

Zatím nejsou použity žádné další symboly. Podrobný klíč doplníme časem po upřesnění mapy kolem kontrol.

Ukázka mapy

Přihlášky za zvýhodněné startovné do 31. března

Přátelsky upozorňujeme, že zvýhodněné startovné platí při přihlášení do 31. března. Pro členy České asociace extrémních sportů (ČAES), kterými se můžete stát na místě, je cena 950 Kč za osobu. Rozhodující pro výši startovného je termín přihlášení. Zaplatit můžete později, ideálně do 5 dní. Při pozdější platbě se může stát, že již bude vaše přihláška v systému vymazána a vy se budete muset přihlásit znovu za již vyšší cenu. 

Jednotlivé termíny pro přihlášení najdete v Rozpise.

Přátelé těšte se

Jsme rádi, že letošní Mistrovství ČR bude zároveň i Mistrovstvím Evropy a navíc v luxusním terénu Novohradských hor, které si díky někdejší železné oponě zachovaly svoji divokost a zvláští atmosféru. No posuďte sami.